Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
Class
Teacher
Classroom
Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace KP23
Choose teacher. . .
Abdelhadi Mohamed Adamčíková Jana Bachurová Marie Bajnarová Karla Bařáková Iveta Barnišin Richard Bártová Hana Bártová Lenka Berger Zuzana Bílková Markéta Bílková Zuzana Broskevičová Blanka Brůnová Kateřina Červeňáková Lada Chovancová Lenka Cisovská Hana Dostálová Ivana Ducová Žurková Kateřina Fajkus Roman Fajkusová Simona Fialka Adam Fromeliusová Linda Garbová Lenka Gilar Jiří Hablawetzová Miroslava Hasoňová Anna Hlaváčová Ilona Hlavičková Zuzana Hoffmannová Petra Hořínková Michaela Horutová Charlotte Hotová Ivana Hřivnová Leona Hrušková Anežka Hummelová Ilona Janiczková Eva Janoušková Martina Jesenovskij Alexej Jírů Ivana Jurčová Eva Kajnarová Jarmila Kalíšek Igor Kantorová Iva Karkošková Kateřina Kaštovská Jana Kavalová Jana Klosová Anežka Kofroňová Ludmila Kolářová Vladimíra Kopčilová Zdeňka Kozelská Miroslava Kratochvilová Barbora Kratochvilová Marie Křikalová Zdeňka Křížová Jana Kubala Karel Kubíček Jaroslav Kubíková Kamila Kučeja Stanislav Kučerová Markéta Kuchařová Ludmila Kusová Žaneta Langová Jaromíra Laštíková Šárka Lešková Pavlína Lesňáková Michaela Lukačíková Pavlína Lysáčková Taťána Macháčková Marcela Maňasová Veronika Martinásková Jana Mertlová Pavla Miháliková Jaromíra Miková Martina Miková Vendula Misková Kateřina Mráček Richard Nagyová Kateřina Nehybová Lenka Němečková Věra Nenková Šárka Novotný Jiří Nytrová Andrea Pajdová Blanka Pasrbková Kateřina Pastrňák Ondřej Peš Stanislav Petruška Jiří Petrušková Marcela Pietrasová Vladislava Piková Tereza Planková Marcela Pokorný Zdeněk Poláková Magda Prauzková Jana Pšenica Daniel Pszczolka Jaroslav Ptašková Hana Puffová Karla Řehová Kateřina Reková Helena Šáňová Agorka Sedlačíková Eva Sedláčková Kamila Šejdová Lenka Šiblová Jana Silný Karel Šimíčková Pavla Sivková Hana Slivková Ludmila Slováčková Jaščišáková Blanka Šmírová Ilona Sochová Darina Sochová Pavla Soliman Dagmar Sosnová Soňa Stachoňová Alena Staňková Renáta Strzoda Jana Suderová Vendula Sumarová Vendula Světlíková Naděžda Švindrychová Zuzana Taufer Štěpán Témová Marta Teuerová Kateřina Tomášková Lucie Tomicová Zuzana Trembač Lukáš Trembačová Lenka Urban Michal Urbanová Liběna Václavková Jana Valdová Radka Volná Jarmila Vomlela Jan Vondráková Blanka Vybíralová Sylva Vysocká Taťána Vytřasová Radmila Zapletalová Lenka Zemánek Ondřej Židková Jitka
1
7:05 - 7:50
2
8:00 - 8:45
3
8:55 - 9:40
4
10:00 - 10:45
5
10:55 - 11:40
6
11:50 - 12:35
7
12:45 - 13:30
8
13:40 - 14:25
9
14:30 - 15:15
10
15:20 - 16:05
11
16:10 - 16:55
12
17:00 - 17:45
13
17:50 - 18:35
14
19:10 - 19:55
Mon 22/4
KP3
E103
MTR
Hr
A2
MAT
Hr
A2
TCH
Hr
A2
OBV
Tb
KP2
A14
MTR
Sb
KP3
A2
MTR
Hr
A2
CJL
Mh
Tue 23/4
KP2
OVY
Nv
KP31
OVY
Sh
KP32
OVY
Di
KP2
OVY
Nv
KP31
OVY
Sh
KP32
OVY
Di
KP2
OVY
Nv
KP31
OVY
Sh
KP32
OVY
Di
KP2
OVY
Nv
KP31
OVY
Sh
KP32
OVY
Di
KP2
OVY
Nv
KP31
OVY
Sh
KP32
OVY
Di
KP2
OVY
Nv
KP31
OVY
Sh
KP32
OVY
Di
KP2
OVY
Nv
KP31
OVY
Sh
KP32
OVY
Di
Wed 24/4
Š60
Š60
Š60
Š60
Š60
Š60
Š60
Š60
Š60
Š60
Š60
Š60
Š60
Š60
Thu 25/4
KP2
OVY
Nv
KP31
OVY
Sh
KP32
OVY
Di
KP2
OVY
Nv
KP31
OVY
Sh
KP32
OVY
Di
KP2
OVY
Nv
KP31
OVY
Sh
KP32
OVY
Di
KP2
OVY
Nv
KP31
OVY
Sh
KP32
OVY
Di
KP2
OVY
Nv
KP31
OVY
Sh
KP32
OVY
Di
KP2
OVY
Nv
KP31
OVY
Sh
KP32
OVY
Di
KP2
OVY
Nv
KP31
OVY
Sh
KP32
OVY
Di
Fri 26/4
KP2
A2
SAZ
Hr
KP2
A14
MTR
Sb
KP3
A2
MTR
Hr
A2
TCH
Hr
A2
TCH
Hr
E6
ICT
Pr
KP2
BA
TEV
Ne
KP3
TV2
TEV
KP2
BA
TEV
Ne
KP3
TV2
TEV
Powered by