Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
Class
Teacher
Classroom
Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace SU3
Choose teacher. . .
Abdelhadi Mohamed Adamčíková Jana Bachurová Marie Bajnarová Karla Bařáková Iveta Barnišin Richard Bártová Hana Bártová Lenka Berger Zuzana Bílková Markéta Bílková Zuzana Broskevičová Blanka Brůnová Kateřina Červeňáková Lada Chovancová Lenka Cisovská Hana Ducová Žurková Kateřina Fajkus Roman Fajkusová Simona Fialka Adam Fromeliusová Linda Garbová Lenka Gilar Jiří Hablawetzová Miroslava Hasoňová Anna Hlaváčová Ilona Hlavičková Zuzana Hoffmannová Petra Hořínková Michaela Horutová Charlotte Hotová Ivana Hřivnová Leona Hrušková Anežka Hummelová Ilona Janiczková Eva Janoušková Martina Jesenovskij Alexej Jírů Ivana Jurčová Eva Kajnarová Jarmila Kalíšek Igor Kantorová Iva Karkošková Kateřina Kaštovská Jana Kavalová Jana Klosová Anežka Kofroňová Ludmila Kolářová Vladimíra Kopčilová Zdeňka Kozelská Miroslava Kratochvilová Barbora Kratochvilová Marie Křikalová Zdeňka Křížová Jana Kubala Karel Kubíková Kamila Kučeja Stanislav Kučerová Markéta Kuchařová Ludmila Kusová Žaneta Langová Jaromíra Laštíková Šárka Lešková Pavlína Lesňáková Michaela Lukačíková Pavlína Lysáčková Taťána Macháčková Marcela Maňasová Veronika Martinásková Jana Mertlová Pavla Miháliková Jaromíra Miková Martina Miková Vendula Misková Kateřina Mráček Richard Nagyová Kateřina Nehybová Lenka Němečková Věra Nenková Šárka Novotný Jiří Nytrová Andrea Pajdová Blanka Pasrbková Kateřina Pastrňák Ondřej Peš Stanislav Petruška Jiří Petrušková Marcela Pietrasová Vladislava Piková Tereza Planková Marcela Pokorný Zdeněk Poláková Magda Prauzková Jana Pšenica Daniel Pszczolka Jaroslav Ptašková Hana Puffová Karla Řehová Kateřina Reková Helena Šáňová Agorka Sedlačíková Eva Sedláčková Kamila Šejdová Lenka Šiblová Jana Silný Karel Šimíčková Pavla Sivková Hana Slivková Ludmila Slováčková Jaščišáková Blanka Šmírová Ilona Sochová Darina Sochová Pavla Soliman Dagmar Sosnová Soňa Stachoňová Alena Staňková Renáta Strzoda Jana Suderová Vendula Sumarová Vendula Světlíková Naděžda Švindrychová Zuzana Taufer Štěpán Témová Marta Teuerová Kateřina Tobiaszová Ivana Anna Tomášková Lucie Tomicová Zuzana Trembač Lukáš Trembačová Lenka UC1 UC2 Urban Michal Urbanová Liběna UX-CJL Uy Václavková Jana Valdová Radka Volná Jarmila Vomlela Jan Vondráková Blanka Vybíralová Sylva Vysocká Taťána Vytřasová Radmila Zapletalová Lenka Zemánek Ondřej Židková Jitka
1
7:05 - 7:50
2
8:00 - 8:45
3
8:55 - 9:40
4
10:00 - 10:45
5
10:55 - 11:40
6
11:50 - 12:35
7
12:45 - 13:30
8
13:40 - 14:25
9
14:30 - 15:15
10
15:20 - 16:05
11
16:10 - 16:55
12
17:00 - 17:45
13
17:50 - 18:35
14
19:10 - 19:55
Mon 27/5
U1
OVY
To
U2
OVY
Pk
U1
OVY
To
U2
OVY
Pk
U1
OVY
To
U2
OVY
Pk
U1
OVY
To
U2
OVY
Pk
U1
OVY
To
U2
OVY
Pk
U1
OVY
To
U2
OVY
Pk
U1
OVY
To
U2
OVY
Pk
Tue 28/5
A402
HOV
Kz
A402
TCH
Kz
A402
OBV
Tb
A402
MAT
Za
A402
PAV
Ka
E103
ICT
Kn
Wed 29/5
A402
ZHP
Kz
E14
TCH
Kz
TV1
TEV
Va
TV1
TEV
Va
Thu 30/5
U1
OVY
To
U2
OVY
Pk
U1
OVY
To
U2
OVY
Pk
U1
OVY
To
U2
OVY
Pk
U1
OVY
To
U2
OVY
Pk
U1
OVY
To
U2
OVY
Pk
U1
OVY
To
U2
OVY
Pk
U1
OVY
To
U2
OVY
Pk
Fri 31/5
U1
OVY
To
U2
OVY
Pk
U1
OVY
To
U2
OVY
Pk
U1
OVY
To
U2
OVY
Pk
U1
OVY
To
U2
OVY
Pk
U1
OVY
To
U2
OVY
Pk
U1
OVY
To
U2
OVY
Pk
U1
OVY
To
U2
OVY
Pk
Powered by