Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
Class
Teacher
Classroom
Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace E3 | učebna - PC
Choose teacher. . .
Abdelhadi Mohamed Adamčíková Jana Bachurová Marie Bajnarová Karla Bařáková Iveta Barnišin Richard Bártová Hana Bártová Lenka Berger Zuzana Bílková Markéta Bílková Zuzana Broskevičová Blanka Brůnová Kateřina Červeňáková Lada Chovancová Lenka Cisovská Hana Ducová Žurková Kateřina Fajkus Roman Fajkusová Simona Fialka Adam Fromeliusová Linda Garbová Lenka Gilar Jiří Hablawetzová Miroslava Hasoňová Anna Hlaváčová Ilona Hlavičková Zuzana Hoffmannová Petra Hořínková Michaela Horutová Charlotte Hotová Ivana Hřivnová Leona Hrušková Anežka Hummelová Ilona Janiczková Eva Janoušková Martina Jesenovskij Alexej Jírů Ivana Jurčová Eva Kajnarová Jarmila Kalíšek Igor Kantorová Iva Karkošková Kateřina Kaštovská Jana Kavalová Jana Klosová Anežka Kofroňová Ludmila Kolářová Vladimíra Kopčilová Zdeňka Kozelská Miroslava Kratochvilová Barbora Kratochvilová Marie Křikalová Zdeňka Křížová Jana Kubala Karel Kubíková Kamila Kučeja Stanislav Kučerová Markéta Kuchařová Ludmila Kusová Žaneta Langová Jaromíra Laštíková Šárka Lešková Pavlína Lesňáková Michaela Lukačíková Pavlína Lysáčková Taťána Macháčková Marcela Maňasová Veronika Martinásková Jana Mertlová Pavla Miháliková Jaromíra Miková Martina Miková Vendula Misková Kateřina Mráček Richard Nagyová Kateřina Nehybová Lenka Němečková Věra Nenková Šárka Novotný Jiří Nytrová Andrea Pajdová Blanka Pasrbková Kateřina Pastrňák Ondřej Peš Stanislav Petruška Jiří Petrušková Marcela Pietrasová Vladislava Piková Tereza Planková Marcela Pokorný Zdeněk Poláková Magda Prauzková Jana Pšenica Daniel Pszczolka Jaroslav Ptašková Hana Puffová Karla Řehová Kateřina Reková Helena Šáňová Agorka Sedlačíková Eva Sedláčková Kamila Šejdová Lenka Šiblová Jana Silný Karel Šimíčková Pavla Sivková Hana Slivková Ludmila Slováčková Jaščišáková Blanka Šmírová Ilona Sochová Darina Sochová Pavla Soliman Dagmar Sosnová Soňa Stachoňová Alena Staňková Renáta Strzoda Jana Suderová Vendula Sumarová Vendula Světlíková Naděžda Švindrychová Zuzana Taufer Štěpán Témová Marta Teuerová Kateřina Tobiaszová Ivana Anna Tomášková Lucie Tomicová Zuzana Trembač Lukáš Trembačová Lenka UC1 UC2 Urban Michal Urbanová Liběna UX-CJL Uy Václavková Jana Valdová Radka Volná Jarmila Vomlela Jan Vondráková Blanka Vybíralová Sylva Vysocká Taťána Vytřasová Radmila Zapletalová Lenka Zemánek Ondřej Židková Jitka
1
7:05 - 7:50
2
8:00 - 8:45
3
8:55 - 9:40
4
10:00 - 10:45
5
10:55 - 11:40
6
11:50 - 12:35
7
12:45 - 13:30
8
13:40 - 14:25
9
14:30 - 15:15
10
15:20 - 16:05
11
16:10 - 16:55
12
17:00 - 17:45
13
17:50 - 18:35
14
19:10 - 19:55
Mon 27/5
ZP3 celá
E3
KVE
Hm
ZP3 celá
E3
ICT
Kx
PMP2 S1
E3
ICT
Kx
IT3 U1
E3
UPR
Kx
IT3 U1
E3
UPR
Kx
SČ2 S1
E3
ICT
Kx
Tue 28/5
PMP1 S2
E3
ICT
Kx
P1 celá
E3
FYZ
Mt
IT3 celá
E3
OPS
Kx
IT3 celá
E3
OPS
Kx
Wed 29/5
PMP2 S1
E3
ICT
Kx
SU2 celá
E3
ICT
Gi
SČ2 S1
E3
ICT
Kx
PMP2 S1
E3
ICT
Kx
IT2 celá
E3
OPS
Kx
IT2 celá
E3
OPS
Kx
Thu 30/5
HT3 celá
E3
ZCR
Ne
IT3 U2
E3
UPR
Kx
IT3 U2
E3
UPR
Kx
PR3 celá
E3
ICT
Ms
Fri 31/5
PMP1 S2
E3
ICT
Kx
PSL2 celá
E3
ICT
Gi
PP2 celá
E3
ICT
Gi
Powered by