Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
Class
Teacher
Classroom
Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace A403 | učebna NEJ
Choose teacher. . .
Abdelhadi Mohamed Adamčíková Jana Bachurová Marie Bajnarová Karla Bařáková Iveta Barnišin Richard Bártová Hana Bártová Lenka Bílková Markéta Bílková Zuzana Broskevičová Blanka Brůnová Kateřina Brydniaková Drahomíra Červeňáková Lada Chovancová Lenka Chrustová Libuše Cisovská Hana Číž David Ducová Žurková Kateřina Fajkus Roman Fajkusová Simona Fialka Adam Fromeliusová Linda Garbová Lenka Gilar Jiří Hablawetzová Miroslava Hasoňová Anna Hlaváčová Ilona Hlavičková Zuzana Hoffmannová Petra Hořínková Michaela Horutová Charlotte Hotová Ivana Hřivnová Leona Hummelová Ilona Janiczková Eva Janoušková Martina Jesenovskij Alexej Jírů Ivana Kajnarová Jarmila Kalíšek Igor Kantorová Iva Karkošková Kateřina Kašparová Marta Kaštovská Jana Kavalová Jana Klosová Anežka Kofroňová Ludmila Kolářová Vladimíra Kosinová Jindřiška Kovaříková Vlasta Kovolová Daniela Kozelská Miroslava Kratochvilová Barbora Kratochvilová Marie Kubala Karel Kubíček Jaroslav Kubíková Kamila Kučeja Stanislav Kučerová Markéta Kuchařová Ludmila Kulesová Eva Kusová Žaneta Langová Jaromíra Laštíková Šárka Lukačíková Pavlína Lukasík Adam Macháčková Marcela Maňasová Veronika Martinásková Jana Mertlová Pavla Miháliková Jaromíra Miková Martina Miková Vendula Misková Kateřina Mráček Richard Němečková Věra Nenková Šárka Novotný Jiří Nytrová Andrea Pajdová Blanka Pandolarovská Kateřina Pasrbková Kateřina Pastrňák Ondřej Peš Stanislav Petruška Jiří Petrušková Marcela Pietrasová Vladislava Piková Tereza Planková Marcela Pokorný Zdeněk Prauzková Jana Pšenica Daniel Pszczolka Jaroslav Ptašková Hana Puffová Karla Rajská Šárka Reková Helena Rymelová Eva Šáňová Agorka Sedlačíková Eva Šejdová Lenka Šiblová Jana Šiblová Zuzana Silný Karel Šimíčková Pavla Sivková Hana Slivková Ludmila Slováčková Jaščišáková Blanka Šmírová Ilona Sochová Darina Soliman Dagmar Sosnová Soňa Stachoňová Alena Staňková Renáta Sumarová Vendula Světlíková Naděžda Švindrychová Zuzana Taufer Štěpán Témová Marta Teuerová Kateřina Tomášková Lucie Trembač Lukáš Trembačová Lenka Urban Michal Urbanová Liběna Václavková Jana Valdová Radka Volná Jarmila Vondráková Blanka Vybíralová Sylva Vysocká Taťána Vytřasová Radmila Zapletalová Lenka Zemánek Ondřej Židková Jitka
1
7:05 - 7:50
2
8:00 - 8:45
3
8:55 - 9:40
4
10:00 - 10:45
5
10:55 - 11:40
6
11:50 - 12:35
7
12:45 - 13:30
8
13:40 - 14:25
9
14:30 - 15:15
10
15:20 - 16:05
11
16:10 - 16:55
12
17:00 - 17:45
13
17:50 - 18:35
14
19:10 - 19:55
Mon 30/1
C2 S1
A403
ANJ
Bv
SČ1 S2
A403
ANJ
Ub
Tue 31/1
HT4 S2
A403
NEJ
Tb
HT4 S1
A403
NEJ
Tb
Wed 1/2
HS3 ANJ2
A403
ANJ
Jj
C2 S1
A403
ANJ
Bv
HT1 S2
A403
NEJ
Ma
Thu 2/2
C2 S1
A403
ANJ
Bv
Fri 3/2
Powered by