Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
Class
Teacher
Classroom
Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace A115 | učebna EME
Choose teacher. . .
Abdelhadi Mohamed Adamčíková Jana Bachurová Marie Bajnarová Karla Bařáková Iveta Barnišin Richard Bártová Hana Bártová Lenka Berger Zuzana Bílková Markéta Bílková Zuzana Broskevičová Blanka Brůnová Kateřina Červeňáková Lada Chovancová Lenka Duchková Silvie Ducová Žurková Kateřina Fajkus Roman Fajkusová Simona Fialka Adam Fromeliusová Linda Gilar Jiří Gromnica Rostislav Hablawetzová Miroslava Hasoňová Anna Hlaváčová Ilona Hlavičková Zuzana Hoffmannová Petra Hořínková Michaela Horutová Charlotte Hotová Ivana Hřivnová Leona Hrušková Anežka Hummelová Ilona Janiczková Eva Jesenovskij Alexej Jírů Ivana Jurčová Eva Kajnarová Jarmila Kalíšek Igor Kantorová Iva Karkošková Kateřina Kaštovská Jana Kavalová Jana Klosová Anežka Kolářová Vladimíra Kozelská Miroslava Kratochvilová Barbora Kratochvilová Marie Křikalová Zdeňka Křížová Jana Kubala Karel Kubíková Kamila Kučeja Stanislav Kučerová Markéta Kuchařová Ludmila Kusová Žaneta Langová Jaromíra Lešková Pavlína Lesňáková Michaela Lukačíková Pavlína Lysáčková Taťána Macháčková Marcela Maňasová Veronika Martinásková Jana Mertlová Pavla Miháliková Jaromíra Miková Martina Miková Vendula Misková Kateřina Mráček Richard Nagyová Kateřina Nehybová Lenka Němečková Věra Novotný Jiří Nytrová Andrea Pajdová Blanka Pasrbková Kateřina Pastrňák Ondřej Peš Stanislav Petruška Jiří Petrušková Marcela Pietrasová Vladislava Piková Tereza Planková Marcela Pokorný Zdeněk Poláková Magda Pravdová Martina Pšenica Daniel Pszczolka Jaroslav Ptašková Hana Puffová Karla Řehová Kateřina Reková Helena Šáňová Agorka Sedlačíková Eva Sedláčková Kamila Šejdová Lenka Šiblová Jana Silný Karel Šimíčková Pavla Sivková Hana Slivková Ludmila Slováčková Jaščišáková Blanka Šmírová Ilona Sochová Darina Sochová Pavla Soliman Dagmar Sosnová Soňa Stachoňová Alena Staňková Renáta Strzoda Jana Suderová Vendula Sumarová Vendula Světlíková Naděžda Švindrychová Zuzana Taufer Štěpán Témová Marta Teuerová Kateřina Tobiaszová Ivana Anna Tomášková Lucie Tomicová Zuzana Trembač Lukáš Trembačová Lenka Urban Michal Urbanová Liběna Václavková Jana Valdová Radka Volná Jarmila Vomlela Jan Vondráková Blanka Vybíralová Sylva Vysocká Taťána Vytřasová Radmila Woznicová Daria Zapletalová Lenka Zemánek Ondřej Židková Jitka
1
7:05 - 7:50
2
8:00 - 8:45
3
8:55 - 9:40
4
10:00 - 10:45
5
10:55 - 11:40
6
11:50 - 12:35
7
12:45 - 13:30
8
13:40 - 14:25
9
14:30 - 15:15
10
15:20 - 16:05
11
16:10 - 16:55
12
17:00 - 17:45
13
17:50 - 18:35
14
19:10 - 19:55
Mon 15/7
Hlavní prázdniny
Tue 16/7
Hlavní prázdniny
Wed 17/7
Hlavní prázdniny
Thu 18/7
Hlavní prázdniny
Fri 19/7
Hlavní prázdniny
Powered by