Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
Class
Teacher
Classroom
Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace Jesenovskij Alexej
Choose teacher. . .
Abdelhadi Mohamed Adamčíková Jana Bachurová Marie Bajnarová Karla Bařáková Iveta Barnišin Richard Bártová Hana Bártová Lenka Berger Zuzana Bílková Markéta Bílková Zuzana Broskevičová Blanka Brůnová Kateřina Červeňáková Lada Chovancová Lenka Cisovská Hana Dostálová Ivana Ducová Žurková Kateřina Fajkus Roman Fajkusová Simona Fialka Adam Fromeliusová Linda Garbová Lenka Gilar Jiří Hablawetzová Miroslava Hasoňová Anna Hlaváčová Ilona Hlavičková Zuzana Hoffmannová Petra Hořínková Michaela Horutová Charlotte Hotová Ivana Hřivnová Leona Hrušková Anežka Hummelová Ilona Janiczková Eva Janoušková Martina Jesenovskij Alexej Jírů Ivana Jurčová Eva Kajnarová Jarmila Kalíšek Igor Kantorová Iva Karkošková Kateřina Kaštovská Jana Kavalová Jana Klosová Anežka Kofroňová Ludmila Kolářová Vladimíra Kopčilová Zdeňka Kozelská Miroslava Kratochvilová Barbora Kratochvilová Marie Křikalová Zdeňka Křížová Jana Kubala Karel Kubíček Jaroslav Kubíková Kamila Kučeja Stanislav Kučerová Markéta Kuchařová Ludmila Kusová Žaneta Langová Jaromíra Laštíková Šárka Lešková Pavlína Lesňáková Michaela Lukačíková Pavlína Macháčková Marcela Maňasová Veronika Martinásková Jana Mertlová Pavla Miháliková Jaromíra Miková Martina Miková Vendula Misková Kateřina Mráček Richard Nagyová Kateřina Nehybová Lenka Němečková Věra Nenková Šárka Novotný Jiří Nytrová Andrea Pajdová Blanka Pasrbková Kateřina Pastrňák Ondřej Peš Stanislav Petruška Jiří Petrušková Marcela Pietrasová Vladislava Piková Tereza Planková Marcela Pokorný Zdeněk Poláková Magda Prauzková Jana Pšenica Daniel Pszczolka Jaroslav Ptašková Hana Puffová Karla Řehová Kateřina Reková Helena Šáňová Agorka Sedlačíková Eva Sedláčková Kamila Šejdová Lenka Šiblová Jana Silný Karel Šimíčková Pavla Sivková Hana Slivková Ludmila Slováčková Jaščišáková Blanka Šmírová Ilona Sochová Darina Sochová Pavla Soliman Dagmar Sosnová Soňa Stachoňová Alena Staňková Renáta Strzoda Jana Suderová Vendula Sumarová Vendula Světlíková Naděžda Švindrychová Zuzana Taufer Štěpán Témová Marta Teuerová Kateřina Tomášková Lucie Tomicová Zuzana Trembač Lukáš Trembačová Lenka Urban Michal Urbanová Liběna Václavková Jana Valdová Radka Volná Jarmila Vomlela Jan Vondráková Blanka Vybíralová Sylva Vysocká Taťána Vytřasová Radmila Zapletalová Lenka Zemánek Ondřej Židková Jitka
1
7:05 - 7:50
2
8:00 - 8:45
3
8:55 - 9:40
4
10:00 - 10:45
5
10:55 - 11:40
6
11:50 - 12:35
7
12:45 - 13:30
8
13:40 - 14:25
9
14:30 - 15:15
10
15:20 - 16:05
11
16:10 - 16:55
12
17:00 - 17:45
13
17:50 - 18:35
14
19:10 - 19:55
Mon 26/2
IT4 celá
E102
ANJ
KU1 S1
E110
ANJ
HT2 S1
E101
ANJ
HS4 ANJ2
E309
ANJ
HS4 ANJ2
E309
KJA
SČ1 S2
E110
ANJ
ŠA
E2
E2
Tue 27/2
P3 celá
E104
ANJ
SČ1 S1
E209
ANJ
SČ1 S2
E209
ANJ
DSP4 celá
E101
ANJ
DSP4 celá
E101
ANJ
E2
Wed 28/2
HT2 S1
E101
ANJ
P3 celá
E305
ANJ
IT4 celá
E102
KJA
IT4 celá
E102
ANJ
KU1 S1
E313
ANJ
KU1 S2
E313
ICT
Thu 29/2
P3 celá
E305
ANJ
IT4 celá
E102
ANJ
HT2 S1
E101
ANJ
SČ1 S1
E110
ANJ
HS4 ANJ2
E201
ANJ
ŠA
E2
E2
Fri 1/3
SČ1 S1
E110
ANJ
P3 celá
E104
ANJ
HS4 ANJ2
E104
ANJ
SČ1 S2
E110
ANJ
KU3 celá
E14
ZSV
KU1 S1
E313
ANJ
KU1 S2
E313
TEA
E2
E2
Suplovací pohotovost Poh
Powered by